גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.youtube.com/user/supersimplesongsorg?v=LAgwFAFmWbI
מוזיקה ישראלית

מופע של שיר לוי

מופע של שיר לוי
ארכיון תאריך: 15 נובמבר 2011 - 30 מאי 2015

משך: שעה וחצי

סיבוב הופעות לקראת מופע חדש
שיר לוי השיק את סיבוב הופעות החורף בינואר 2015 בתיאטרון גשר, כשכל הכרטיסים נמכרו מראש והמופע נרשם כ"סולד אאוט", במופע ענק בליווי הרכב נגנים בהפקה מוסיקלית של נדב ביטון, עם שורה ארוכה של להיטים גדולים מארבעת אלבומיו, ביניהם: "יום אחד תבקשי", "בורח מהכל", "להשתגע", "שאריות מעצמי", "בית קפה קטן", "כלום לא שווה בלעדייך", "חוף זהב", "בוקר", "הייתי מביט בך", "במכונית הקטנה" והשיר שמלווה את תחילת סיבוב ההופעות וכובש את תחנות הרדיו "אם תלכי". קרוב לעשור של עשייה מוסיקלית ולכל אורכה, מקפיד שיר לשמור על האמת שלו ולבחור שירים אומנותיים, עם טקסטים גבוהים לצד שילוב סגנונות מוסיקליים שונים ומאתגרים. בשיאה של תקופה מצליחה בעשייה איכותית ומגוונת, שיר לוי נחשב לאחד מהזמרים הצעירים, המבטיחים והמובילים בתעשיית המוזיקה, אשר זוכה לביקורות מצוינות והערכה

עצומה גם מצד התקשורת:
"שיר מראה לכולנו כמה הוא צמח והתפתח מבחינה מוזיקלית בשנים האחרונות ועושה מאמצים על מנת להישמע ייחודי ולאמץ סגנון משלו. הוא משוחרר מאי פעם, עובד עם היוצרים המוכשרים ביותר בתעשייה." (אסף בן קרת, חריף)
"ייחודו של שיר לוי, הוא קול עוצמתי וחזק, ונסיונו לא להדביק לעצמו תווית של זמר ים תיכוני, אלא שונה וייחודי. ועל כך מגיעות לו מחיאות הכפיים. הוא מאמין בדרכו ובסגנונו, דבק בדרך זו." (דה מארקר)
"לוי ידוע כמי שאינו מיישר קו עם הז'אנר המזרחי, הוא זמר מוערך בפני עצמו שלאט לאט מבסס את עצמו כאחד הכישרונות הבולטים במוזיקה המזרחית." (אבי שושן, YNET)
"שיר לוי יוצא לדרך ונשמע שלם מתמיד, טקסטים חושפניים ואיכויות גבוהות". (וואלה! תרבות)
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter